Przychodnia weterynaryjna działa na osiedlu Kurdwanów w Krakowie od roku 2002.

W sierpniu 2013 roku przeprowadzone zostały gruntowne prace remontowe i modernizacyjne przychodni zgodnie z oczekiwaniami klientów oraz potrzebą rozwoju placówki i podniesieniu jakości świadczonych usług.

W chwili obecnej w przychodni pracuje dwóch lekarzy


SONY DSClek. wet. Piotr CZECH absolwent Technikum Weterynaryjnego w Nowym Targu, absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu (2001r.), specjalista chorób psów i kotów (2006r.). Z zamiłowania czeladnik pszczelarstwa (2007r.), wraz ze swoim ojcem (lek. wet. Stefan CZECH) prowadzi gospodarstwo pasieczne, płetwonurek (Master Scuba Diver od 2006r.).

Właściciel i kierownik przychodni, ukończył wiele kursów specjalistycznych z dziedziny interny, kardiologii i okulistyki psów i kotów.

Prezes Koła Łowieckiego ,,Dąb” w Koniuszy od 2008r., selekcjoner zwierzyny łownej od 2012 r.

lek. wet. Alicja CZECH absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu (2003r.), absolwentka studiów podyplomowych Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (2012r.), specjalizuje się w dziedzinie stomatologii weterynaryjnej. Pasjonuje się muzyką klasyczną i jazzową (absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Głogowie), multiinstrumentalistka.


Szczęśliwi posiadacze dwóch kotów rasy brytyjski krótkowłosy – Gorana i Fruzi.

IMG_0294IMG_0335